Bumerang - Yazarkafe

Blogger ADSENSE Gadgetinde "Lütfen bu form üzerindeki hataları düzeltin" uyarısı ve çözümü

Bloggerda bazen adsense reklam yerleşimi konusunda sorunlar çıkabiliyor.Bu sorunlardan bir tanesi de Blogger Adsense Gadgeti eklerken karşımıza çıkan "Lütfen bu form üzerindeki hataları düzeltin" uyarısı, bu uyarının çıkmasının aslında belli başlı bir sebebi yok, yaptığınız bir kural ihlali vb. bir durumdan kaynaklanan sorundan dolayı bu uyarı adsense reklam gadgeti eklerken karşımıza çıkıyordur.
Eğer sizde blogger adsense gadgeti eklerken yukarıdaki gibi "Lütfen bu form üzerindeki hataları düzeltin" sorunu yaşıyorsanız, bir sayfada 3'ten fazla reklam gösterimi yapmadığınızı teyit edin.Bunu doğruladıktan sonra halen aynı uyarıyı alıyorsanız, 

"Lütfen bu form üzerindeki hataları düzeltin" sorunu ÇÖZÜMÜ: 

1-AdSense hesabınıza giriş yapın. 
2-Yerleştirmek isediğiniz bir reklam birimi/boyutu oluşturun ve reklam kodunuzu kopyalayın. 3-Blogger sayfanıza girip blogger hesabınızla bir oturum açın. 
4-Yerleşim >Gadget Ekle > HTML / JavaScript seçin ve kopyaladığınız reklam kodunu buraya yapıştırıp gadgeti kaydedin.
Bu işlemi yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde blogger adsense gadgeti eklerken gördüğünüz "Lütfen bu form üzerindeki hataları düzeltin." gibi bir uyarı almadan reklamlarınızı göstermeye başlayacaksınız.
PAYLAŞ

BLOG OKULU

Merhabalar, 2012 yılından beri editörlüğünü yaptığım blogokulu.org sitesinde blogger kullanıcıları için gerekli olan bir çok bilgiyi bulabilrsiniz.Blogger temaları,blogger eklentileri ve blogger dersleri ile blog yazarlarına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Disqus Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Belirtmek istediğiniz farklı konular varsa Burdan Yazabilrisiniz...