Bumerang - Yazarkafe

Bozcaada Otelleri ile ilgili Röportajımız

http://www.bozcaadaotelleri.comTürkiyenin sayılı ve güzel adalarından biri olan bozcaada ve sayılı Türk sermayesine dayanan otel tanıtım projelerinden biri olan www.bozcaadaotelleri.com adlı sitenin genel yayın yönetmeni olan Barış bey ile sizler için bir röpartaj düzenledik.


Blogokulu:Bozcaada Nasıl Biryer ?

Barış Bey:Öncellikle şunu söyelemeliyim ki bozcaada kesinlikle gidip görülmesi gereken doğallığı kesinlikle bozulmamış şirin evlerin,otellerin ve sıcakkanlı insanların olduğu muhteşem bir ada.Ada halkı bu doğallığın bozulmaması için elinden geleni yapmakta.

Blogokulu:Halk bu yönde nasıl bir adım izlemekte ?

Barış Bey:Mesela adada plastik poşet kullanılması yasak.Herkes bu kurula uymakta.Yerlerde bir tane çöp görmek mümkün değil.Eğer atarsanız ada halkını oldukça sinirlendirebilirsiniz.Bunun yanında ada elektiriği rüzgar türbinlerinden sağlanmakta olup bu açıdanda bence pek çok yere örnek olmaktalar.

Blogokulu:Peki birazda projenizden bahsedelim, bunca yabancı sermaye otel siteleri bulunmakta iken başarınızı neye borçlusunuz? Bu rekabet ortamında nasıl ayakta kalmayı başardınız ?

Barış Bey:Şunu söylemeliyiz ki halkımıza gerçekten bu konuda teşekkür ediyoruz.Google sıralamalarında binlerce tl reklam vererek ilk sırlarda inorganik bir şekilde çıkan sitelerden daha çok organik sıralamadaki başarımızı ve Türk sermayesi olmamızı özellikle taktir ediyor ve bizi tercih ediyorlar.Bozcaada,bozcaada otel yada bozcaada otelleri gibi yapılan arama sorgularında yabancı kaynaklı dev reklam bütçeli sitelere rağmen bizi her zaman tercih edeceklerindende şüphemiz yok.

Blogokulu:Peki Barış bey bildiğiniz üzere sitemizde pek çok blog sahibinin, dikkatle takip ettiği bir site, blog sahiplerine ve internet sitesi sahiplerine bir tavsiyeniz varmıdır ?

Barış Bey:Şunu söylemeliyimki bende sitenizi sürekli takip etmekteyim.Türkiye'de blogculuğa en büyük katkıyıda sizin sunduğunuza inanıyorum.Arkadaşlarımıza tavsiyeden çok şunu söylemeliyim hayallerinin peşinden gitsinler.Para kazanmak için içerik üretmesinler, kaliteli içerik üretip bu sayede para kazansınlar.Tüm blogculara bu konuda başarılar dilerim.

Blogokulu:Düşünceleriniz için bizde teşekkür ederiz.Zamanınızı ayırdığınız için ayrıca teşekkürü borç bilir www.bozcaadaotelleri.com adlı sitenizin başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ

BLOG OKULU

Merhabalar, 2012 yılından beri editörlüğünü yaptığım blogokulu.org sitesinde blogger kullanıcıları için gerekli olan bir çok bilgiyi bulabilrsiniz.Blogger temaları,blogger eklentileri ve blogger dersleri ile blog yazarlarına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Disqus Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Belirtmek istediğiniz farklı konular varsa Burdan Yazabilrisiniz...