Bumerang - Yazarkafe

Blogger Tema-Yemek Tarifleri Yazanlar icin

Blogunda "yemek tarifleri" yazanlar için yeni bir tema daha. 2sütun,sol kenar çubuğu olan yaratıcı tasarımlarla yapılmış,yemek tarifleri yazanlar için hazırlanmış  bu tema tamda sizin blogunuza uygun bir tema.Yiyecekler üzerine tasarlanmış, yemek tarifleri yazdığınız blogunuza görsel şölen kazandırmak için bu temayı indirip, blogunuza uygulamanızı tavsiye ederim.Bloggera tema nasıl uygulanır?Diyorsanız tıklayın.Bu tema üzerinde yapmak istediğiniz değişiklik için ve yardım konularında, sorularınızda, konu altındaki yorumları kullanırsanız,sorularınız en kısa zamanda cevaplandırılacaktır....
PAYLAŞ

BLOG OKULU

Merhabalar, 2012 yılından beri editörlüğünü yaptığım blogokulu.org sitesinde blogger kullanıcıları için gerekli olan bir çok bilgiyi bulabilrsiniz.Blogger temaları,blogger eklentileri ve blogger dersleri ile blog yazarlarına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Disqus Yorumları
  Facebook Yorumları

3 yorum:

 1. Blackeagle180311 Nisan 2012 19:55

  iyi günler bir tema indirdim ama kayıt veya sayfa eklediğimde görünmüyor sayfa yerinde  [postlink] yazısı çıkıyor yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 2. Blackeagle180311 Nisan 2012 20:39

  benim deneme amaclı yaptıgım site  http://kmlii.blogspot.com/

  yapmak istediğim sitelere de örnek yazayım
  http://murottal-youtube.blogspot.com/
  http://arabeskvideo.blogspot.com/

  ama nedense eklediğim kaynak yada sayfalarda no video diyor ve sayfa eklediğimde görünmüyor sayfa yerinde  [postlink] yazısı çıkıyor

  yardımcı olursanız gerçekten çok minnettar olacam

  YanıtlaSil
 3.  eklediğiniz bir video teması, youtube gibi düşünün.Video embed kodu yada bloggerdan video eklemelisiniz görünmesi için.

  YanıtlaSil

Belirtmek istediğiniz farklı konular varsa Burdan Yazabilrisiniz...